Aprill on veteranikuu

1. aprillil algas üheteistkümnendat korda Sinilillekampaania "Anname au!", millega kutsutakse kaitseväe ning Kaitseliidu veteranide tunnustamiseks kandma sinilillemärki.

Sinilillesümboolika müügist saadava tulu abil aidatakse kaasa Põlva Haigla uudse taastusravilinnaku rajamisele, koostöös Eesti Discgolfi Liiduga luuakse esimene puuetega inimestele ligipääsetav discgolfi rada ning soetatakse spordi- ning taastusvahendeid Otepää Tervisekeskusele.

Eile 9.04.2024 soetasid sinilillesümboolikat Häädemeeste vallavalitsuse teenistujad, toetades ja tunnustades sellega omalt poolt kaitseväe ja Kaitseliidu veterane. Sinililled tõid kohale Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna naiskodukaitsjad Ivi Korju ja Reilika Kiviselg.