Tublide lõpetajate vastuvõtt

15. juunil olid kutsutud Kabli Seltsimaja saali volikogu esimehe ja vallavanema vastuvõtule kõik Häädemeeste valla registris olevad põhikooli või gümnaasiumi edukad lõpetajad.

Häädemeeste valla lõpetajatest lõpetas põhikooli 50 noort inimest. Neist omandas põhihariduse valla koolides 35. Põhikoolide lõpetajatest said kutse üritusele 24 , kellest 10 lõpetas põhikooli kiitusega.

Gümnaasiumi lõpetas käesoleval kevadel  38 meie valla noort. Neist Häädemeeste Keskkooli 9. 29 noort sai gümnaasiumihariduse nii Pärnu linna kui teistes Eestimaa gümnaasiumites. Kutse üritusele said 11 gümnaasiumist elluastujat.

Volikogu esimehe ja vallavanema südamlikest tervitustest said lõpetajad kaasa tänusõnad tubliduse eest ning teadmise, et koduvald on nende üle uhke.

Vastuvõtu muusikalise osa eest kandis hoolt üks väljapaistvamaid ooperisoliste Atlan Karp ja klaveril saatis solisti Arne Oidi lapselaps Andre Hinn.

Foto: Sigrid Absalon