Kriisikomisjoni teade

Kriisiolukorra väljakuulutamise algusest alates on maale suvilatesse, vanemate juurde ja ka kämpingmajadesse elama tulnud suur hulk inimesi. Tänane COVID-19 viiruskandjate arvu oluline suurenemine üle Eesti näitab, et viirust on meil riigis väga palju. Teada on ka, et maale tulevate inimeste arv suureneb veelgi.

Palume kõigil tulijatel olla kaks nädalat karantiinis. Mitte mingil juhul ei tohi käia ise kohalikes poodides ja mujal inimestega kokku puutuda. Palume võtta kaasa kahe nädala toiduvaru või kohapealsete tutvuste olemasolul leida lahendused söögi ja küttepuude toomiseks nii, et toojaga kokku ei puutuks.

Hädaolukorras võtta ühendust valla sotsiaaltöötajatega:

Palume kõigil olla heas mõttes naabrivalves, vajadusel aidata naabreid ning juhtima naabrite tähelepanu kodus olemise vajadusele.

NB! Maapiirkonnas on vanemate inimeste protsent oluliselt suurem kui linnas, maal haiguse levikul võivad olla fataalsed tagajärjed!

Palume olla vastutustundlikud, hoida end ja teisi!

Kriisikomisjoni esimees.