Pärnumaal alustas tegevust NGTS koostöövõrgustik

2024. aasta märtsist alustas Pärnumaal tegevust NGTS koostöövõrgustik, millesse kuuluvad Lääneranna, Kihnu, Tori, Põhja-Pärnumaa, Saarde ja Häädemeeste omavalitsuste juures tegutsevad juhtumikorraldajad, kes nõustavad 16-29-aastaseid mittetöötavaid ja mitteõppivaid noori, nende vanemaid ja tugivõrgustikke, aidates noori naasta haridusteele või tööturule. Lisaks korraldatakse ennetustööd alates 13-aastastele noortele, et toetada neid haridusteel ja karjäärivalikutes.

Häädemeeste ja Saarde vallas on juhtumikorraldajaks Kairi Tilsen.

Olen lootusrikas, et oma teadmisi ning kogemusi edasi andes saan pakkudes noortele tuge sujuvaks haridustee jätkamiseks või tööturule sisenemiseks. Oma karjääri jooksul on võimalus olnud särasilmil panustada sotsiaalvaldkonnaga tegelemisse. Erilist tähelepanu ja hoolt olen pakkunud erivajadustega laste ja noorte valdkonnas tegutsedes.

Töövälisel ajal olen aktiivne vabatahtlikuna riigikaitselises organisatsioonis. Energiat ammutan raamatute seltsis, jooksurajal ja looduses aktiivselt seigeldes. Minu soov on toetava ja kaasava tegevuse kaudu jõuda ühiselt sinu eesmärkide saavutamiseni.

Mob: 5297564
e-post: kairi@pol.parnumaa.ee

Rohkem infot leiab Facebooki lehelt.