Asbesti sisaldavate toodete (eelkõige eterniit) uuring

Häädemeeste Vallavalitsus kaardistab Häädemeeste vallas veel kasutuses olevat asbesti sisaldavate toodete kogust. Asbesti sisaldub eelkõige eterniidis, kuid ka muudes vanades ehitusmaterjalides.

Kogutud andmed edastame Keskkonnaministeeriumile selleks, et saaks paremini planeerida järgmiste perioodide toetusi asbesti sisalduvate jäätmete kogumiseks.

Andmeid võivad esitada kõik Häädemeeste vallas kinnisvara omavad inimesed ja ettevõtted.

Vastust ootame järgmises vormis:

Vastuse saatja nimi:

Kinnistu aadress:

Asbesti sisaldavate toodete kogus tonnides või kuupmeetrites:

Küsitlus on avatud kuni 25.01.2021

Vastused palun saata paberkandjal Häädemeeste Vallavalitsuse postkasti (Pargi tee 1, Uulu küla 86502, Häädemeeste vald) või Häädemeeste Teenuskeskuse postkasti (Pärnu mnt 13, Häädemeeste alevik 86001, Häädemeeste vald), e-kirjaga haademeeste@haademeeste.ee või sirli.pedassaar-annast@haademeeste.ee.

Täpsemat infot saab  Häädemeeste valla keskkonnanõunikult (tel 444 8884, 585 59381, e-post sirli.pedassaar-annast@haademeeste.ee).