Häädemeeste Vallavalitsus võtab tööle LASTEKAITSE SPETSIALISTI (ajutiselt äraoleva ametniku asendaja)

Lastekaitse spetsialisti põhiülesandeks on Häädemeeste valla laste õiguste ja huvide kaitsmine  vastavalt lastekaitseseadusele ning lastega perede toimetuleku soodustamine.

Oled sobilik kandidaat, kui Sul on:

• erialase ettevalmistusega kõrgharidus
  • omama sotsiaaltöötaja kutset spetsialiseerumisega lastekaitsele või olema valmis selle taotlemiseks
  • vastavus avaliku teenistuse seaduses ning selle alusel antud õigusaktides sätestatud nõuetele
  • hea suhtlemis- ja kuulamisoskus, kohusetundlikkus, otsustus- ja vastutusvõimelisus
  • eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • B-kategooria juhiluba

Kasuks tuleb varasem töökogemus lastekaitse valdkonnas.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Töökoormus: 1,0

Kandideerimiseks palume esitada taotlus koos avaliku teenistuses sätestatud nõuetele vastavuse kinnitusega, elulookirjeldus sh töö- või teenistuskäik (CV) ja haridust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 23. detsembriks 2021 aadressil haademeeste@haademeeste.ee, märgusõnaga „Lastekaitse spetsialist"

Lisainfo: Eha Säde, eha.sade@haademeeste.ee, tel 5340 8385