Häädemeeste Vallavolikogu 29.11.2018. a istung

Häädemeeste Vallavolikogu istung toimub 29.novembril 2018.a algusega kell 16.00 Uulu Kultuuri- ja Spordikeskuses aadressil Pargi tee 1, Uulu küla.

Kinnitamiseks esitatakse alljärgnev päevakord:

1. Häädemeeste valla haridusvaldkonna arengukava aastateks 2019-2022 vastuvõtmine. I lugemine (määruse eelnõu nr 31)
    Ettekandjad-abivallavanem Helve Reisenbuk ja OÜ Cumulus Consulting esindaja Jaan Urb
  2. Pärnu maakonna arengustrateegia „Pärnumaa 2035+" heakskiitmine (määruse eelnõu nr 32)
    Ettekandjad-arendusspetsialist Tiiu Sommer ja Pärnumaa Arenduskeskuse esindaja Heikki Mägi
  3. Häädemeeste Vallavolikogu 29.märtsi 2018.a määruse nr 14 „Vallavara valitsemise kord" muutmine (määruse eelnõu nr 33)
    Ettekandja-maa- ja keskkonnanõunik Sigrit Kasemets
  4. Vallavara omandamine (otsuse eelnõu nr 72)
    Ettekandja- maa- ja keskkonnanõunik Sigrit Kasemets
  5. Koduteenuste osutamise tingimuste ja korra kehtestamine (määruse eelnõu nr 34)
    Ettekandja-sotsiaalnõunik Eha Säde
  6. Pädevuse delegeerimine (määruse eelnõu nr 35)