SUURJÄÄTMETE VEORING 25.05.2020

Järgmine suurjäätmete veoring Häädemeeste vallas toimub 25.05.2020. a.

Seekord kogutakse suurjäätmed kokku igalt kinnistult eraldi.

Teenuse tellimiseks tuleb kindlasti ette helistada Ragn-Sells AS-le tel 606 0439 või saatke e-kiri parnu@ragnsells.com. Samuti võite oma soovi esitada vallamajja e-kirjaga sirli.pedassaar-annast@haademeeste.ee.

Teatage oma jäätmeveo lepingu number, jäätmevaldaja ja kinnistu nimi ning aadress, jäätmete asukoht ja selgitused, mis jäätmetega on tegu.

Tellimine esitada hiljemalt 21. maiks 2020.

Paigutage suurjäätmed värava juurde või tee äärde autole ligipääsetavasse kohta.
Suurjäätmete äravedu on tasuline ja maksab 1,74 eurot kord tingimusel, et ära antav suurjäätmete kogus on kuni 2 kuupmeetrit.

Suurema koguse puhul kui 2 kuupmeetrit lisandub iga järgmise kuupmeetri eest 1,74 eurot.

Suurjäätmed on jäätmed, mida kaalu või mahu tõttu ei ole võimalik paigutada mahutisse, nagu mööbliesemed, vaibad, madratsid, kardinapuud, kraanikausid jms.

Suurjäätmetena ei käsitleta ehitusjäätmeid, suuremõõtmelisi probleemtooteid nagu autoromud ja nende osad (sh rehvid) ning elektri- ja elektroonikaseadmed või nende osad (sh pesumasinad, telerid, külmkapid, elektripliidid jne) ja muid tootjavastustusega hõlmatud jäätmeid.

Juhul, kui jäätmevedaja ei jõua 25.05 kõiki suurjäätmeid ära vedada, teeb ta seda võimalikult kiiresti järgmiste päevade jooksul.

Sirli Pedassaar-Annast
Keskkonnanõunik