Töökorralduslikud muudatused Häädemeeste Vallavalitsuses

Häädemeeste vallavalitsus annab teada, et koroonaviiruse COVID-19  leviku tõkestamiseks on vallavalitsuse ja teenuskeskuse uksed kinni.

Sünde saab registreerida eelneval kokkuleppel vallavalitsuses (Pargi tee 1, Uulu küla, Häädemeeste vald) tel. nr 444 8890 ja teenuskeskuses (Pärnu mnt 13, Häädemeeste alevik, Häädemeeste vald) tel. nr 446 5245.

Kohtumised tuleb eelnevalt kokku leppida vallavalitsuse üldtelefonil 444 8890 või ametnikuga otse. Üldjuhul on ametnikud kodukontoris.

Ametlik tööaeg on ajutiselt 8.30 kuni 15.00.

Ametnike kontaktid leiate SIIT!

Tänases olukorras ei tea, kes on nakatunu ja seetõttu lähtume põhimõttest, et igaüks võib olla haiguse kandja, seega väldime lähikontakte. Lähtuvalt eeltoodule palume kõik vajalikud toimingud teostada telefoni ja e-posti teel, vajadusel/ võimalusel võimalik suhelda ka skype või messengeri kaudu.