27.04.20

 

Ehitusvaldkonna abivallavanem Jaak Vapper

444 8883,
517 7499

jaak.vapper@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  
Ehitus- ja kommunaalnõunik Alar Vahtra 444 8893, 5300 6898 alar.vahtra@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  
Maanõunik Marie Selberg 444 8894, 5300 6898 marie.selberg@haademeeste.ee Lapsehoolduspuhkusel  
Maanõunik Birjo Piiroja 444 8884 birjo.piiroja@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  
Keskkonnanõunik Sirli Pedassaar-Annast 444 8884 sirli.pedassaar-annast@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  
Planeerimisnõunik Maia-Liisa Kasvandik 444 8894, 5300 6898 maialiisa.kasvandik@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  
Majandusnõunik Harald Kalmet 446 5106, 5559 3790 harald.kalmet@haademeeste.ee Vastuvõtt Häädemeestel
Järelvalveametnik Vladimir Zemljannikov 444 8894 vladimir.zemljannikov@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  

 

Toimetaja: IRIS HAHLBERG