29.08.22

 

Ehitusvaldkonna abivallavanem Siim Suursild

444 8883,
5887 3309

siim.suursild@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  
Majandus-
ja ehitusnõunik

Jaak Vapper

5559 3790 jaak.vapper@haademeeste.ee Vastuvõtt Häädemeestel  
Ehitus- ja kommunaalnõunik Alar Vahtra 444 8893,
5300 6898
alar.vahtra@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  
Planeerimis- ja maanõunik Marie Reinson 444 8894,
5788 0015
marie.reinson@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  
Registrite spetsialist Birjo Piiroja 444 8884,
5300 6898
 
birjo.piiroja@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  
Keskkonnanõunik Sirli Pedassaar-Annast 444 8884,
58559381
sirli.pedassaar-annast@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  
Järelvalveametnik Vladimir Zemljannikov 444 8894 vladimir.zemljannikov@haademeeste.ee Vastuvõtt Uulus  

 

 

Toimetaja: IRIS HAHLBERG