16.01.23


 

TAHKURANNA AVATUD NOORTEKESKUSE VÕISTE NOORTETUBA

Asukoht:

Külakeskuses Tahku Tare, II korrusel

Avatud:

E, T, K kell 13.00 – 18.00

Teenused:

Võiste Noortetoas on loodud tingimused, kus noor saab osaleda erinevates arendavates tegevustes ka väljaspool kooliaega. Toimub pidev noorte omaalgatuste toetamine ning nende ideede läbiviimine.

Noortetoas saavad erinevas vanuses lapsed meelepäraselt oma vaba aega sisustada: mängida minipiljardit, lauajalgpalli, õhuhokit, elektroonilist noolemängu, lauamänge, legoga, mänguasjadega kui ka puzzlesid kokku panna. Toimuvad erinevad käelised tegevused ja arendatakse söögitegemise oskust.

TV- ja muusikatoas saavad noored kuulata muusikat, vaadata televiisorit ja dvd-sid, mängida mängukonsoolidega Playstation 3 ja Nitendo Switch. Noortetoas on üks arvuti noorte kasutuses koos wifiga.

Väärtustame värskes õhus liikumist. Kui ilmaolud lubavad, veedame aega õuealal, kus mängime erinevaid õuemänge. Keskuse ette on loodud lastele mänguväljak, mis on noorte poolt ellu kutsutud ja nende vanemate poolt ehitatud. Samuti on võrkpalliplats, kus saab mängida. Ka grillinurk on pidevas kasutuses.

Noortekeskus koostöös erinevate koostööparteritega (kool, külakeskus Tahku Tare, politsei, päästeamet, teised noortekeskused jne) korraldavad erinevaid üritusi, õppepäevi, väljasõite, lastelaagreid jms, mis on noortele tasuta.

Võiste noortetoas on noorte jaoks on alati olemas noorsootöötaja, kes juhendab ja toetab neid.

Kontakt:

Külakeskus Tahku Tare

Võiste Noortetuba

Tahkuranna küla 86509, Häädemeeste vald, Pärnumaa

Noorsootöötaja Sirli Tamm

e-mail: voiste.noored@haademeeste.ee

 Toimetaja: IRIS HAHLBERG