Eelregistreerimine eterniidi tasuta äraandmiseks

Häädemeeste vald sai SA-lt Keskkonnainvesteeringute Keskus toetust eterniidijäätmete kogumise korraldamiseks. 2024.a sügisel on plaanis läbi viia kogumisringid kodumajapidamistes tekkinud eterniidijäätmete kogumiseks. Eterniiti on võimalik tasuta ära anda valla erinevates kogumispunktides.

Eterniiti võetakse vastu ainult eraisikutelt, kelle elukoht rahvastikuregistris on Häädemeeste vald.

Eterniidijäätmete äraandmiseks tuleb registreerimisleht saata hiljemalt 31.05.2024 või mahu täitumiseni e-posti aadressile haademeeste@haademeeste.ee, samuti võib lehe täita Häädemeeste Vallavalitsuses (Pargi tee 1, Uulu) või teenuskeskuses (Pärnu mnt 13, Häädemeeste alevik) kohapeal. Registreerimislehti menetletakse laekumise järjekorras kuna projekti raames vastuvõetav üldkogus on piiratud.

Eterniidi tuleb üleandmiseks ise transportida ja laadida oma kulul etteantud kogumispunkti konteinerisse (Häädemeestel, Massiarus või Võistes). Täpsemad kogumiskohtade aadressid, ajagraafik ning vastuvõtutingimused lepitakse kokku personaalselt enne kogumisringi toimumist.

Registreerimisleht on kättesaadav SIIT.

Eterniidi kogumisring toimub Keskkonnainvesteeringute Keskuse toetuse abil.

Soovitame registreerimisega kiirustada, sest kehtib reegel – kes ees, see mees!